www.ksiazki24h.pl
wprowadź własne kryteria wyszukiwania książek: (jak szukać?)
Twój koszyk:   0 zł   zamówienie wysyłkowe >>>
Strona główna > Prawa autorskie

Prawa autorskie, własność przemysłowa i intelektualna

Prezentowane materiały oraz cała zawartość stron internetowych, których abonentem jest PROPRESS sp. z o.o. chronione są prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawarte tam informacje, teksty, ilustracje i rysunki mogą być wykorzystywane wyłącznie do niekomercyjnego, osobistego użytku i poza oglądaniem nie mogą być w jakimkolwiek celu reprodukowane, modyfikowane, przenoszone, sprzedawane lub publikowane, w całości ani w części, bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia PROPRESS sp. z o.o. Dotyczy to również projektu i rozwiązań informatycznych, w tym systemu subskrypcji.

Ograniczona odpowiedzialność

PROPRESS sp. z o.o. nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, wynikowe lub specjalne uszkodzenia, powstałe na skutek lub w jakikolwiek sposób związane z dostępem lub korzystaniem ze stron internetowych, których abonentem jest PROPRESS sp. z o.o. , włączając w to, lecz nie wyłącznie, wszelkiego rodzaju straty lub uszkodzenia spowodowane przez zainfekowanie komputera Użytkownika wirusem lub wynikające z oparcia się na informacjach uzyskanych ze strony internetowej.

Wszelkie pytania związane z wykorzystaniem informacji zawartych na naszych stronach prosimy kierować na nasz e-mail info@ksiegarnia-fachowa.pl bądź prosimy o kontakt telefoniczny 512 994 090 w godzinach 11-19 w soboty 11-15.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Wszelkie prawa zastrzeżone PROPRESS sp. z o.o. 2012-2022